Mitsubishi Electric Standard GS Heat Pump Air Conditioner MSZGS35VFDA1
Model Number: MSZGS35VFDA1
(No reviews yet) Write a Review
Store stock availability
  • Auckland - Greenlane
    Online Only
  • Auckland - Constellation
    Online Only
Questions?
Our friendly team is ready to assist. Chat with us, call, or visit in-store.
Cooling capacity - 3.5kW, Heating capacity - 3.7kW
Next Generation R32 Inverter Technology
Vertical Swing Vane Airflow
Anti-Allergy Enzyme Filter
Blue Fin Outdoor Coil Protection
2 hour programmable controller
3 Star Energy rating (Cooling), 2 Star Energy rating (Heating)
H 290 x W 799 x D 232 mm (indoor unit only)
H 550 x W 800 x D 285 mm (outdoor unit only)